Yaşam

‘Aile’nin Merakla Beklenen 10. Bölümünden Yeni Fragman Yayınlandı

Show TV’de ekrana gelen Ay İmal’ın ‘Aile’ dizisinde heyecan ve aksiyon artarken 10. bölümden yeni tanıtım yayınlandı. Yeni bölümde Hülya Hanım ile Devin arasındaki çekişme gitgide büyümektedir, Aslan bu çatışmanın yanı sıra ailesini de İlyas Koruzade’den korumaya çalışmaktadır. Ayrıca babasına dönüşmemek için mücadele eden Aslan, şimdiden büyük ilgiyle beklenen yeni bölümde karşımıza çıkacak.

Ailenin yeni bölümünden yayınlanan 3. tanıtımda Hülya Hanım, Devin’e “Ailemi ve oğlumun hayatını bırakmanı istiyorum” dedi. Sözleri gerilimi artırırken Aslan’ın kendisi hakkında herkesi uyarması dikkat çekiyor. Leyla yemek masasında tüm öfkesini ailesine haykırarak şaşkınlık yaratırken, İlyas Koruzade ve Soykanlar’ın ortasında yaşanacak aksiyon ve heyecan dolu bir bölümün sinyallerini veriyor.

orijinal senaryo Hakan Bonomoile ilgili  o yazdı, Ahmet Katıksızyönetmen koltuğuna oturan, Kıvanç TatlıtuğVe serenay sarıkayaoynadığı ‘Aile’Tatlıtuğ ve Sarıkaya ikilisine Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Mert Denizmen, Ecem Simge Yurdatapanusta oyuncularla Levent Ülgen, Emel GöksuVe Nur Sürereşlik eder.

‘Aile’ yeni bölümüyle Salı 20.00’de Show TV’de!

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu