Yaşam

EGO 12. Bölüm Tek Parça İzle Ekranı: EGO Son Bölüm Tek Parça Full İzle

FOX’un yeni sezonunda fırtına estiren dizisi EGO dün akşam 12. bölümüyle ekrana geldi. Yüksek reytingler ve geniş izleyici kitlesi yakalayan EGO’nun erken final yapacağı öğrenildi. Pastel Sinema imzalı dizinin başrollerinde Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk ve Ahmet Kayakesen yer alıyor. Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; EGO son bölüm tek kesim tam izleme ekranı…

EGO son bölümde; Sibel ve Erhan, Elif’in artık hayatlarında olmadığını düşünseler de konakta düzenlenen yemekte karşı karşıya gelirler.

Elif, Erhan’dan vazgeçmemiştir ve Sibel artık bundan emindir. Tek bir fark vardır ve Sibel artık geri adım atmayacaktır. Erhan için savaşmak istiyor.

Ortamın gerilimi her geçen saniye artarken Burhan’ın kalp krizi geçirdiği haberi gelir.

Elif ve Erhan, Burhan’ın durumu yüzünden yeni bir oyuna girmek zorunda kalır. Burhan iyileşene kadar ikili yeniden birlikte hareket edecek.

Sibel bu durumu alttan almaya çalışsa da Erhan’ın tüm boş zamanlarını Elif’le Burhan’la geçirmesi evli çiftin iyice gerilmesine neden olacaktır.

EGO Önceki Bölümde Neler Oldu?

Elif’in söylediği sözlerin ortaya çıkmasıyla Erhan ve Elif’in arasındaki ipler tamamen kopar. Sibel, Almanya’ya gitmekten vazgeçmiştir. Erhan’ın yanında olacak, ona güç katacak. Erhan, Sibel ile geçmişine bir yolculuk yapar. Sibel, Erhan’ı daha yakından tanımak ister. Elif, Erhan’ın onu terk etmesiyle yıkılır. Tuncay, Elif’i düzeltmek için elinden geleni yapacaktır.

EGO 12. Kısım Tek Modül İzleme Ekranı

EGO SON BÖLÜM BİR MODÜL TAM İZLE EKRANI

habersaraykent.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu