Haber

Fatsa Belediyespor’da Murat Parlak Dönem

– Fatsa Belediyespor’da Murat Parlak dönemi

ORDU – Ordu temsilcisi Fatsa Belediyespor, Teknik Direktör Murat Parlak’ın atandığını açıkladı.

TFF 3. Lig ekiplerinden Ordu’nun temsilcisi Fatsa Belediyespor Futbol Kulübü, yeni dönem öncesi Teknik Müdür Murat Parlak ile anlaştı. Fatsa Belediyesi Sosyal Tesislerinde düzenlenen imza törenine Fatsa Belediyespor Lideri Üzeyir Erdoğan, kulüp yöneticileri ve Teknik Müdür Murat Parlak katıldı.

“Hedefimiz 2.Lig”

Fatsa Belediyespor Lideri Üzeyir Erdoğan, imza töreninde yaptığı konuşmada, “Teknik Müdürümüz Murat Parlak ile anlaştık. İmzalarımızı attık ve bir amaç için yola çıkıyoruz. Tüm camiamıza hayırlı olsun. Kendisinden çok umutluyuz. Amaçlı bir takım kurduk ve eksik bölgelere transferlerimiz devam ediyor. Hedefimiz olan 2. Lig’den dönüş yok. Adımızı lige yazdıracağız” dedi.

“Taraftarlarımız takımlarıyla gurur duyacak”

Teknik Direktör Murat Parlak, “Meslek hayatımda 16. yılımda çalışıyorum. 13 yıldır antrenör yardımcısı, son 3 yıldır da teknik direktör olarak çalışıyorum. İlk başladığım günkü gibi heyecanlıyım. Beklentim ve umutlarım büyük. Takım ruhuyla birlikte nice başarılı projelere imza atacağız. Fatsa Belediyespor’un saha ruhu olacak. Bu ruha sahip olmayan hiçbir futbolcu sahaya çıkamayacak. Takımıyla gurur duyacaklar. Bundan sonraki maçlarını sabırsızlıkla bekleyeceğiz.” Her zaman büyük emek veren bir takım olacağız.Kazanmaya yakın olmak adına her zaman bu ciddiyetle çalışan bir grup olacağız.Oyuncu kadromuz az olduğu için çok transferler yaptık.Şimdilik 16 kişiyiz ve transferler devam edecek.Yöneticilerimize çok teşekkür ederim.Çok iyi fiyata vizyon koymuşlar.Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar bizlere çok değerli destekler veriyor ve vizyonuyla her konuda değerli destekler veriyor. Birçok kulüpten teklif aldım ama burayı tercih ettim. Fatsa Belediyespor benim için çok özel bir kulüp. Bu sene yönetim, taraftar ve teknik heyet olarak her zaman çok değerli başarılara imza atacağız” dedi.

Konuşmaların ardından imza törenine geçildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu