Haber

Kayınpeder ve damat bu seçimde yarışacak.

Mudurnu Esnaf ve Sanatkarları Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkan adayları seçime bir gün kala ilçe ve belde seferlerine başladı.

Üç adayın yarışacağı cumhurbaşkanlığı seçiminde dikkatleri üzerine çeken adaylar kayınpeder ve damat oldu. Hulisi Diker seçimde Mudurnu Şoförler ve Taşıyıcılar Esnaf Odası Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevine devam ederken, Mudurnu Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Tic. 19 Ocak 2023’te yapılacak olan Mudurnu Esnaf ve Sanatkarları Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin başkanı olarak Kefalet Kooperatifi, seçim için adaylığını açıkladı. Ancak Mudurnu Taşıyıcılar kooperatif yönetim kurulu başkanlığına damadı Zafer Kalın’ın gelmesi dikkat çekti.

“Bu sürece herkesin doğal hakkı olarak bakıyoruz”

Esnaf ve marketleri gezerek nabzını tutan Zafer Kalın, “Adaylardan Hulisi Diker kayınpederim oluyor. Bunlardan biri Doğan Onurlu benim kadim dostum. Bu sürece herkesin gözüyle bakıyoruz. Doğal hak Bu pozisyonda olmam doğru değil diye düşünülebilir ama kayınpederim de şöyle dedi: “Daha önce de bu tür görevlerde bulundu, şimdi de ondan görevi devralmak için sahaya çıkıyoruz. . Bunun nedeni aramızdaki gerginlik değil. Artık bu görevlere talip olduk” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu