Haber

Saran Group 24. holünü İzmit’e açıyor

KOCAELİ (İGFA) – Saran Grup tarafından Alikahya’da üretimi tamamlanan Atatürk Spor Salonu’nda çalışmalar sona erdi. Tesisin açılışı 7 Nisan Cuma günü saat 14.00’de gerçekleşecek.

Geçen yıl 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda tanıtım programı düzenlenmiş; Alikahya Atatürk Mahallesi’nde İstiklal Caddesi üzerinde bulunan Alikahya Kültür Merkezi’nin bahçesinde yer alan 570 metrekare alan üzerine inşa edilen 150 kişi kapasiteli çok amaçlı spor salonunda çocuklar ve gençler spor yapabilecek. doyasıya spor yapmak.

Türkiye, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün kutsal emaneti olan Cumhuriyetin 100. yıl coşkusunu yaşarken; Saran Grup ise Türkiye’nin geleceği olan gençlere spor sevgisini aşılamak ve topluma faydalı bireyler olarak yetişmelerini sağlamak amacıyla spor salonları açmaya devam ediyor.

Saran Grup’un her yıl düzenli olarak Türkiye’nin çeşitli illerinden gençlerin kullanımına sunduğu ve bir klasik haline getirdiği spor salonu 24’üncüsü 7 Nisan’da İzmit’te açılıyor. Saran Grubu Yürütme Kurulu Başkanı Sadettin Saran’ın açılışını yapacağı spor salonu her zamanki gibi Atatürk’ün adını taşıyor.

İLK SPOR SALONUNU 2000 YILINDA AÇTILAR

Türkiye’nin güçlü geleceği için zinde, duyarlı, bilinçli ve sağlıklı bir nesil yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla eğitim ve spor alanlarında kurumsal sosyal sorumluluk faaliyetleri yürüten Saran Grup; geleceğin sporcularının antrenmanlarının temeli olmaya devam ediyor. Bu amaçla 2000 yılında ilk spor salonunu açan Saran Grup, 23 yıldır Türkiye’nin 7 bölgesinde spor salonu açarak Milli Eğitim Bakanlığı’na devrediyor.

Çok sayıda davetlinin katılacağı İzmit Atatürk Spor Salonu, açılış töreninin ardından İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne devredilecek.

hemsinajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu